bootstrap html templates

ÖZÇELLER HAKKINDA


Kuruluşumuzdan önce ve sonra iyi ve kötü günlerimizde tam destek sağlayan değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
Geliştirme seyahati…
 
Yıllar önce gümrük komisyonculuğu şirketi olarak küçük bir ofiste yol aldık. İşimize olan duyarlılığımız ve müşterilerimizin beklentileri önümüze yeni yollar getirdi. 20 yılı aşkın tecrübemizle ulaştığımız uluslararası gümrük komisyonculuğu şirketi olmanın yanı sıra, dış ticaret, pazarlama , inşaat ve tarım sektörleri.
 
Gelişimimiz sırasında her zaman zamanın gereksinimlerine uygun teknolojik altyapı oluşturduk ve insan kaynağımızı değerlendik. Müşterilerimizi temel şirket felsefesi olarak iş ortağı olarak kabul ettik, müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olarak yaklaştığımız için çözümler ürettik Özçeller Grubu, her türlü ihtiyaca tek elden ulaştı.Bu hizmet anlayışı bize yeni ticari dostluklar kazandırdı, çalışma alanlarımızda bölgesel uzmanlık getirdi.
Şu anda, yeni yüzümüz, yenilikçi, dinamik ve çözüm odaklı hizmetlerimizle dünya platformunda bir marka olmak için yeni adımlar atıyoruz. Geliştirerek yolumuza devam ediyoruz ve her kilometrede değişmeye değil gelişmeye inanıyoruz. bizim yolumuz.
ÖZÇELLER grup olarak vücudumuza 4 firma yerleştirildi
ÖZÇELLER Gümrük Müşavirliği,
ÖZÇELLER Marketing,
ÖZÇELLER İnşaat,
ÖZÇELLER Tarım
Müşterilerimize karşı tek elli ve entegre hizmetler sunuyoruz! Beklentiler ... Bu nedenle, ticari araçlarda müşterilerimize olumlu yararlar sağlayan bir yapıda hizmet vermekteyiz.
Özçeller Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda çağdaş, nitelikli ve güvenilir olma ilkelerini benimsemekte, oluşturduğumuz kalite politikası çerçevesinde iyi bilgili ve tecrübeli uzman kadrosu ile çalışmaktayız.
 
Neredeyse dünyanın her ülkesine ithalat ve ihracat yapan şirketlerimizle müşterilerimize geniş bir coğrafi açıdan hizmet vermekteyiz.
 
Özçeller Grubu olarak şirketlerimizin hızlı gelişimi sayesinde bugün Türkiye'nin en büyük markalarına hizmet eden bir kimlik geliştirdik, bu kimliği koruyarak ve grubu geliştirmeyi hedefleyerek yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.


TEŞEKKÜRLER…

Kuruluşumuzun Öncesinde ve sonrasında iyi ve kötü günümüzde bizlerden desteklerini esirgemeyen çok değerli dostalarımıza teşekkür ederiz.

BİZE ULAŞIN

 Merkez: Şehit Yüzbaşı Ali Oğuz Bulvarı, Uğur İş Hanı, No:82/1 31900 Payas Hatay/TÜRKİYE

Tel: 0 (326) 755-2646
Fax: 0 (326) 755-2320
info@ozceller.com

GROUP ŞİRKETLERİMİZ

ÖZÇELLER Gümrük Hizmetleri
ÖZÇELLER Pazarlama
ÖZÇELLER İnşaat
ÖZÇELLER Tarım